main-bg

Dead or alive – ponadczasowa klasyka

Dead or alive – ponadczasowa klasyka

Dead or alive gra jest uznawany przez graczy za niemalże kultowy slot wśród jędrorękich maszyn dostępnych online. Ten automat pochodzący z firmy Net Enterainment staje się coraz popularniejszy. A to, co gracze cenią sobie najbardziej chwalą to zaskakujące spiny (do zgarnięcia nawet 29 darmowych obrotów), które wpływają na podwójny mnożnik wygranych.

Dodatkowe informacje
 • Wydany
 • 2013
 • Producent
 • NetEnt
 • Bębny
 • 5
 • Linie wygrywające
 • 9
 • Min. liczba żetonów na spin
 • 0.01
 • Maks. liczba żetonów na spin
 • 5
 • RTP
 • 97%
Zrzuty ekranu

Urozmaicona rozrywka z dead or alive game

Dead or alive gra dostępny jest w wersji online od 2009 roku. Właściwie od swojej premiery cieszy się wielką popularnością wśród fanów rozrywki online na całym świecie. Czy aura dzikiego zachodu i skrywanych w nich tajemnic nie brzmi obiecująco? Kto z graczy nie marzy by się oderwać od codzienności i ,,wejść’’ w skórę jakiegoś rzezimieszka, jak na przykład Jessie James i przeżywać przygody jednocześnie ,,rozbijać’’ bank by na końcu wychodzić nieźle obłowionym?

Dead alive zapewnia graczom bardzo wysoki poziom atrakcji. Tak na przykład za każdy pojedyńczy obrót gracze mogą wygrać nawet pomnożoną o 3000 swoją stawkę początkową.

Dead or alive gra to prosty mechanizm, który wpływa na satysfakcję graczy za każdym obrotem wirującego bębna

Jedną z dodatkowych atrakcji jest tutaj symbol ,,wild’’, który pojawia się na kołowrotkach pod postacią westernowego plakatu poszukiwany/ poszukiwana, czyli ,,wanted’’. Także ten symbol może zastępować każdy inny znajdujący się na rolkach. Tym samym gracze mogą tak tworzyć kominacje tak aby jak najwięcej się obłowić. A w tym ich ,,wanted’’ z całą pewnością niezwykle ich wesprze. Ten uwielbiany przez graczy dziki symbol ,,wild’’ pojawia się również czasie darmowej runy spinów by razem z graczem trwać na rolkach do końca całej bonusowej rundy! Jeśli gracz ,,trafi’’ w ,,wilda’’ (tu nazywanego ,,sticky wild’’, czli ,,klejący’’) to otrzyma niebagatelne następne 5 darmowe rundy. Dla najbardziej zaawansowanych w dead or alive gra warto dodać, że stworzenie całej linii z symbolów ,,wild’’, która zapewnia graczowi wygraną pomnożoną o 333-krotność stawki początkowej za kolejny (darmowy) spin. Samym symbolem ,,wild’’ w dead or alive game jest aż pięć rzeczy m.in. plakat z ,,wanted’’ (czyli czyja głowa jest ,,najdroższa’’ i najbardziej poszukiwana). Dodatkowo mamy do czynienia ze wspomnianym wcześniej ,,sticky wild’’, który aż się ,,klei’’ na swojej pozycji na bębnie i pozostaje w bezruchu, w czasie gdy pozostałe rolki obracają się.

Inną opcją niezwykle ważną na drodze ku ,,rozbiciu banku’’ są darmowe spiny. Aby gracz mógł z niej skorzystać musi najlpiej zgromadzićna bębnach w jednym rzędzie trzy ,,scattery’’, a w dead or alive gra symbolizowane są one przez skrzyżowane ze sobą pistolety. Gdy gracz ma naprawdę duże szczęście i ,,usterzeli’’ trzy takie układy, to może liczyć na na 12 darmowych obrotów. Jakby tego było mało to, wszystkie wygrywające kombinacje liczą się z podwójnym mnożnikiem. A dzięki temu gracze mogą liczyć na wysokie wygrane podczas takiego typu zwycięskiej rundy.

Na bębnach na automacie dead or alive gracze mają do dyspozycji ikony takich symboli z dzikiego zachodu jak: kowbojskie buty z ostrogami, odznaka szeryfa (najlepiej punktowana, bo wynosząca aż 100-ktoność stawki gracza), kapelusz kowbojski, rewolwer z amunicją na pasku, plakat z ,,wanted’’, szklanki z whisky oraz standardowe symbole karciane (od A do 10).

Na co jeszcze watro zwrócić uwagę w dead or alive gra?

Dead or alive został tak zaprojektowany by gracze mogli oddać się całkowicie rozrywce nie musząc zupełnie ,,główkować’’ jak działa ten automat. Dlatego też na dole monitora, w jego lewym rogu gracze znajdą pod symbolem z literą ,,i’’ wszelakie informacje dotyczące tabel wypłat czy podstawowym informacji dotyczących tego slotu.

Maszyna posiada także opcję autoplay (obok przycisku spin), którą również gracze tak bardzo lubią, bo umożliwia samoistne odtwarzanie obrotów. A poza tym na pasku znajduje się Max Bet, który oznacza, że dzięki niemu gracze mogą obstawiać swoje maksymalne zakłady. Chyba nie można było tego zaprojektować być prościej i bardziej przejrzyście?

Spróbuj z nami dead or alive gra zanim zaczniesz obstawiać na pieniądze

Na naszej stronie możesz za darmo i bez dużych formalności wypróbować swoich sił na automacie dead alive. Polecamy tą opcję wszystkim tym, którzy szukają nowych rozrywek dostępnych online i nie są pewni jaka gra zapewni im najwięcej radości i możliwości zarobkowania.

Jeśli jednak interesuje Cię gra ,,na poważnie’’, czyli chcesz grać na pieniądze z możliwością zarabiania to warto podkreślić fakt, że w dead or alive możesz zacząć płacenia 45 groszy za obrót. Maksymalny zakład możliwy jest do sumy 72 zł. Gracze muszą się liczyć ze swoją stawką początkową maksymalnie aż 12 tysięcy razy pomnożoną liczoną względem pojedynczego obrotu bębnów.

To, co interesuje wszystkich tych, którzy pragną wygrywać i zanim zaczną ćwiczyć swoją technikę i umiejętności na nowym slocie, pragną znać jego RTP, czyli wskaźnik wygranej przypisany do konkretnej maszyny. W dead or alive gra wynosi on 96.8%, czyli jest naprawdę wysoki.

Dead or alive to świat iście z dzikiego zachodu. Pięć rolek rozłożonych na 9 liniach zabiera graczy w świat pełen przygód i promesy wielkich wygranych. Każdy z graczy ma szansę stać stanąć ,,twarzą w twarz’’ z rewolwerowcami niemało wylewającymi za kołnierz czy szeryfami, którzy dwoją się i troją by wprowadzić choćby znikomy porządek w miasteczkach. Ci, którzy mieli już do czynienia z tym automatem, będą wracali do niego z utęsknieniem, bo warstwa przygodowa nikomu szybko nie da się znudzić. Nowi gracze zapewne odkryją dodatkowe atuty tej gry jak na przykład niezwykle doskonałe efekty dźwiękowe.

To, dlaczego gracze na całym świecie tak lubią dead or alive gra jest fakt, że nie da się nie lubić gry, która daje możliwości tak dużych wygranych. Wiele kasyn nawet nie promuje tej maszyny właśnie dlatego, że dead or alive ,,zasypuje’’ graczy licznymi bonusami sama w sobie.

Choć znany jest od wielu już lat to nadal cieszy się nie słabnącą popularnością wśród graczy – zarówno tych stawiających pierwsze kroki, jak i tych doświadczonych, którzy wybierają takie sloty, dzięki którym oprócz rozrywki mogą wygrywać pokaźne sumy. Dlatego też firma Net Enterainment postawiła na dead or alive 2. Zapraszamy do wypróbowania sił z nami na tym niezwykle przygodowym slocie dead or alive – zupełnie za darmo!

Komentarze
Zostaw komentarz
Charakterystyka
TOP 5 CASINO
Kenneth Smith
Kenneth Smith
Chief editor
19.01.2021
9.1 /10
Votes: 61
Zagraj!